SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Strzelec

Strzelec w miłości będą bardzo ostrożne i podejrzliwe. Szczególnie te, co dopiero szukają swojej drugiej połówki. Każdy nowy kandydat musi przejść całkowitą weryfikację. Mimo braku zaufania do nieznajomych będziesz przyjaźnie nastawiony do świata. Znajomi będą Ci chętnie proponować wspólne wyjścia na miasto. Istna dusza towarzystwa. Unikaj jednak alkoholu, on może prowadzić to zbędnej rozwiązłości i postawić Cię w kłopotliwej sytuacji. Skorpiony w związkach mogą mieć problemy z zazdrością. Porozmawiaj z partnerem, o tym co Cię niepokoi, razem uda Wam się dojść do porozumienia.

W pracy wykażesz się spostrzegawczością i dobrym wyczuciem czasu. Dzięki nim uda Ci się zdobyć informacje, które dla wielu mogą być bardzo pomocne. Służ radą, ale nie zwierzaj się kolegom z pracy. Szczególnie ze spraw prywatnych. Szybko możesz stać się tematem plotek, a to może zburzyć Twój spokój. Uważaj na osoby, z którymi nie masz kontaktu poza pracą. Okres wakacyjny sprzyja nadrobieniu zaległości.

Tego lata będziesz miej spontaniczny i otwarty niż zwykle. Ostrożność i rozwaga. Nie planuj wyjazdu w miejsca, gdzie jest dużo turystów. Ciężko Ci tam będzie zebrać myśli i odpocząć. Poszukaj miejsc sprzyjających modlitwie, wyciszeniu, kontemplacji. Mimo, ze planety i gwiazdy są po twojej stronie nie zapomnij zatroszczyć się o swoje zdrowie.