SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Waga

Upalne dni sierpnia  będą sprzyjać dobrej zabawie, towarzyskim spotkaniom i spacerom pod rozgwieżdżonym niebem. Jednak Ty nie poszukujesz ani jednej z tych rzeczy. Bardziej od letniego, szalonego romansu zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji. Żadnych niezobowiązujących spotkań! Samotnym Wagom niełatwo będzie namieszać w głowie. Wycofanie, lęk przed rozczarowaniem i zranieniem będą stanowiły przeszkodę w drodze do nowej miłości. Wagi w związkach będą bardzo czułe, opiekuńcze, wyrozumiałe, nastawione na bliskość i wspólne planowanie przyszłości.

Wagi w pracy poczują nagły przyrost ambicji. Chęć zrealizowania zawodowych planów będzie Cię pchać ku większemu wysiłkowi i stawianiu sobie coraz to większej poprzeczki. Nawet chwilowe trudności nie będą w stanie Cię zniechęcić. W pracy będziesz bardzo sumienny, nie masz zaufania do innych i uważasz, że sam zrobisz wszystko najlepiej. To również dobry czas na rozwiązanie spraw, które nie dają Ci spokój. Ważne być zachował spokój i nie dał się ponieść emocjom.

Energii Ci nie zabraknie. Uda Ci się ją podzielić pomiędzy sprawy zawodowe i życie prywatne. Zapragniesz więcej ćwiczyć i żyć zdrowo. Pamiętaj jednak by zadbać o swoje zdrowie. Gdy coś Cię zaniepokoi udaj się do lekarza i nie czekaj aż samo przejdzie. Wszystkie problemy lepiej zdusić w zarodku.