SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Wodnik

Wakacje będą sprzyjać miłosnym podbojom. Pierwsza połowa miesiąca będzie optymistyczna i pełna miłych niespodzianek. Nic nie będzie wstanie popsuć Ci dobrego nastroju. Wodniki nie będą narzekać na brak powodzenia. Mimo grona kandydatów, rozejrzyj się wokół Ciebie. W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto chętnie się do Ciebie zbliży. Wodniki w związku zapragnął poważnych rozmów, dotyczących wspólnej przyszłości. Być może to już czas, na krok do przodu. Wodniki powinny spędzać jak najwięcej czasu w towarzystwie swojego partnera i nie zważać uwagi na zazdrość, która pojawia w pobliżu.

Sierpień to pracowity miesiąc. W tym miesiącu wakacje w pracy  nie będą dla Ciebie. Ilość obowiązków może Cię przerastać. Zrób listę i skup się na priorytetach. Jeśli będziesz dobrze zorganizowany poradzisz sobie ze wszystkim. Zaprzyjaźnij się z notatnikiem. Zadania wykonuj po kolei, nie rób wszystkiego naraz. Nie zostawiaj niczego na później. Zaplanuj urlop, bo w przeciwnym razie grozi Ci przemęczenie.

W sierpniu możesz być bardziej marudny niż zwykle. Irytować Cię będzie dosłownie wszystko. To pierwszy sygnał, że czas zaplanować jakieś wakacje. Samą pracą nie da się żyć. Zadbaj o wypoczynek i nie daj się wciągnąć w żadne konflikty. Odpoczywaj, relaksuj się i zbieraj siły. Mniej nerwów więcej uśmiechu… to Twój plan na drugą połowę miesiąca.