SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Sierpień 2015

 

Sierpień to bardzo dobry miesiąc na miłość. Nie zabraknie Ci propozycji spotkań ani chęć do poznawani nowych osób. W twoim otoczeniu jest ktoś kto czeka na sygnał od Ciebie. Jeśli jesteś w związku zaplanuj odpoczynek we dwójkę. Wspólny wypad dobrze Wam zrobi. Żadnych obowiązków ani zmartwień tylko wy dwoje. Nie wzbraniaj się od błogiego lenistwa. Każdy czasem musi odpocząć. Unikaj kłótni, szczególnie tych w rodzinie.

 


Panny w pracy nabiorą więcej optymizmu. Będą pewne siebie i  będą konsekwentnie dążyć do celu. Nikt nie będzie w stanie popsuć Twoich planów. Nie daj się chwilom zwątpienia, gdy tylko się pojawią pomyśl, o tym co sobie postanowiłeś. W sierpniu może pojawić się również niepewność. Możesz często zmienić zdanie. Ważne byś nie był podany na wpływ innych osób. Trzymaj się swojego kursu i wszystko dobrze się ułoży. W pracy również trzymaj się z dala od konfliktów. Staraj się bardziej zakopać dawny topór wojenny niż go zaogniać  i nie chowaj długo  urazy. Popracuj nad relacjami, one mogą być Twoim kluczem do sukcesu.

Kiedy ostatni raz poświeciłeś czas swojemu hobby?  Nie pamiętasz? Najwyższy czas do niego wrócić. Nuda nie jest dla Ciebie, bądź aktywny i nie bój się wyzwań. W sierpniu  możesz odczuwać zmiany nastroju, zdenerwowanie z byle powodu, niepokój, roztargnienie. To skutki zbyt wielu obowiązków i nagromadzonego stresu. Mogą pojawić się również problemy z bezsennością. Kup w aptece odpowiednie zestawy witamin i melisę. Słońce aż prosi się o zmiany. Pomyśl o zmianie  stylu życia i wprowadzeniu kliku zdrowych nawyków. Oszczędzaj siły i odpoczywaj. Od tego są wakacje.