SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Subtelność i elegancja na szczególne okazje z serwisem Ingrid

Elegancka dekoracja stołu z okazji chrzcin, komunii, czy innych ważnych uroczystości rodzinnych to niezwykle istotny element udanego spotkania. Aby podkreślić wyjątkowy i niecodzienny charakter wydarzenia…

Subtelność i elegancja na szczególne okazje z serwisem Ingrid

Elegancka dekoracja stołu z okazji chrzcin, komunii, czy innych ważnych uroczystości rodzinnych to niezwykle istotny element udanego spotkania. Aby podkreślić wyjątkowy i niecodzienny charakter wydarzenia, warto nakryć stół w odświętny sposób. Niezwykle subtelna i elegancka zastawa Ingrid firmy Fyrklövern jest wręcz stworzona na tego typu okazje.

Najwyższej jakości biała porcelana została zaprojektowana w hołdzie współczesnej monarchii.

Inspiracją stała się w tym przypadku młodziutka, norweska księżniczka Ingrid. Serwis zachwyca nowoczesnym, pofalowanym kształtem. Wyjątkowego uroku dodaje porcelanie również finezyjny, reliefowy wzór, który jednocześnie stanowi delikatne obramowanie dla każdej serwowanej potrawy.

Aby stół wyglądał jeszcze bardziej wytwornie, warto sięgnąć po eleganckie szkło. Kieliszki oraz szklanki o subtelnym, wijącym się wokół czaszy wzorze, idealnie uzupełniają zastawę i współgrają z serwisem Ingrid. Przy nakrytym w ten sposób stole, każdy z pewnością poczuje się wyjątkowo i zapamięta te uroczyste chwile na długie lata.

Zastawa Ingrid to propozycja dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość oraz chcą łączyć wzornictwo z funkcjonalnością i wygodą. Serwis można bowiem myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!