SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Suknie ślubne z długim rękawem to zawsze dobry wybór. Zachwycają i są stosowne do ślubnej uroczystości

Jeśli stoisz przed wyborem sukni ślubnej i zastanawiasz się jaki fason zawsze wygląda fascynująco, stosownie do uroczystości i kobieco …to wybór może paść tylko na suknię ślubną z długim rękawem….

Suknie ślubne z długim rękawem to zawsze dobry wybór. Zachwycają i są stosowne do  ślubnej uroczystości

Jeśli stoisz przed wyborem sukni ślubnej i zastanawiasz się jaki fason zawsze wygląda fascynująco, stosownie do uroczystości i kobieco …to wybór może paść tylko na suknię ślubną z długim rękawem. Tym bardziej, że w okresie jesienno – zimowym nie mają sobie równych.

Panny młode bardzo często popełniają jeden klasyczny błąd, chcąc wyglądać zjawiskowo decydują się na suknie odsłaniające zbyt wiele. Jeśli chodzi o wesel to jeszcze jest zrozumiałe, natomiast uroczystość w Kościele wymaga skromności i elegancji również od samej sukni. Nie każda posiadaczka wyciętej sukni, decyduje się na zakrycie ramion i tym samym popełnia tak zwane faux pas. Decydując się na suknię ślubną z długim rękawem ten problem zniknie, nie będziesz musiała myśleć o zbyt dużym dekolcie, czy odsłoniętych ramionach. Nie ma się zatem co dziwić, że ten model sukni uważany jest za najbardziej stosowny podczas uroczystości ślubnych w Kościele.

Jeśli wychodzisz z założenia, że ten fason sukni jest staroświecki, nudny, bardziej przypomina habit niż kreację ślubną, jesteś w błędzie. Rękaw to również ozdoba całej sukni, może być wykonany z pięknej koronki, która doda sukni charakteru i romantycznego wyglądu. Poza tym, bardzo często przy tego typu fasonach, bardzo pięknie zaznaczone są plecy, więc te suknie, tylko z pozoru wydają się być zbyt  skromne. Mogą być również seksowne jak inne suknie, z tym, że uchwycą  tą kokieterię w niezwykle subtelny, odpowiedni do okazji sposób.

Nadal nie jesteś przekonana? Oto dowody, które mogą Ci zmienić zadanie. Suknie ślubne z długim rękawem są po prostu piękne.

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pnterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterst

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *