SZUKAJ
Kultura
1

SUPERMARKET przygotowuje spektakl “Wbrew swojej woli”: Wesprzyj sztukę i stań się częścią unikatowego wydarzenia

SUPERMARKET to zrzeszenie artystów, dla których najważniejszy jest Widz. Obecnie grupa jest w trakcie przygotowań dokumentalnego spektaklu “Wbrew swojej woli”. Będzie to niesamowita opowieść o ludziach i przede wszystkich dla ludzi…

SUPERMARKET przygotowuje spektakl “Wbrew swojej woli”: Wesprzyj sztukę i stań się częścią unikatowego wydarzenia

SUPERMARKET to zrzeszenie artystów, dla których najważniejszy jest Widz. Obecnie grupa jest w trakcie przygotowań dokumentalnego spektaklu “Wbrew swojej woli”. Będzie  to niesamowita opowieść o ludziach i przede wszystkich dla ludzi…  Po tym jak twórcy klika lat temu natrafili na historię Calka Perechodnika i Alexa Kurzema już wiedzieli, że  inni  również powinni ją poznać.  Pojawiło się jednak pytanie: jak ją opowiedzieć?  Zdecydowano się odejść od klasycznego teatru i poszukać innego, lepszego w tym wypadku rozwiązania. Twórcy spektaklu sporo czasu poświęcili na badania, spotkania  z ekspertami, dobierali najlepszych ich zdaniem ludzi do skonstruowania odpowiedniej formy. Formy nadającej się dla tych unikatowych opowieści. Dziś są już na ostatniej prostej. Jednak, aby te historie mogły wybrzmieć  jak  najlepiej  potrzebują wsparcia.

 

“Zawsze staraliśmy się opowiadać lekko o ciężkich sprawach. Tym razem chcemy zadać pytanie najtrudniejsze: co zrobi człowiek, żeby przeżyć? Jak daleko może się posunąć? Nie znamy odpowiedzi i głęboko wierzymy, że zapragniecie z nami ich poszukać. Jako SUPERMARKET chcemy zaoferować coś z wyższej półki”. – podkreśla artystyczna grupa.

 

 

 Razem z  GRUPĄ SUPERMARKET stwórz unikatowe wydarzenie!

 

Opis projektu

To końcowy etap prac nad spektaklem “Wbrew swojej woli”. Będą to dwie, autentyczne historie opowiadane przez dwóch profesjonalnych aktorów. My również chcemy, by olbrzymia praca badawcza i niezwykle intensywne próby zakończyły się perfekcyjnym “dopieszczeniem”. Bo Bohaterowie na to zasługują. Czego jeszcze brakuje? Twórcy spektaklu wpadli  pomysł, aby aktorzy poruszali się po specjalnie przygotowanej wystawie, składającej się z kombinacji pamiątek i rzeczy dzisiejszych. Pragną  stworzyć “instalację pamięci i   zadbać o najlepszą oprawę muzyczną. Wy również możecie się przyczynić do wsparcia i promocji owego wydarzenia.

 

Razem z Grupą SUPERMARTEK prosimy Was o wsparcie dla scenografii, muzyki oraz materiałów reklamowych…

 

Cel projektu

Celem  projektu jest stworzenie spektaklu “WBREW SWOJEJ WOLI” składającego się z dwóch godzinnych opowieści opartych na faktach. 100% kwoty pozwoli zbudować jedyną w swoim rodzaju scenografię, powstanie napisany specjalnie dla tego projektu utwór wybitnego kompozytora młodego pokolenia. I niezwykle istotne materiały promocyjne, umożliwiające dotarcie do jak największej grupy odbiorców. Jeśli uda się zebrać więcej, zostanie wydana płyta z muzyką do spektaklu.

 

 

W wsparcie całego projektu zaangażowały się  również gwiazdy, takie  jak: Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Łukasz Simlat, czy Wojciech Mecwaldowski.

 

Pomysłodawcy spektaklu  “WBREW SWOJEJ WOLI“:

 

 

jakub-kamienski

 

Jakub Kamieński – pomysłodawca, aktor

 

modest-rucinski

 

Modest Ruciński – współtwórca, aktor

 

Wsparcie dla projektu możecie okazać na stronie Wspieram.to

 

 

 

 

 

Podziel się:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 1 komentarz

 • Janusz Kobylarz pisze:

  Stronniczy spektakl przedstawiajacy Polakow wylacznie jako antysemitow czyhajacych na żydowskie majątki lub niosących wyłącznie interesowną pomoc. Nie polecam.

 • Zostaw komentarz

  Chcesz wyrazić swoją opinię ?
  Zostaw odpowiedź!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *