SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Syrenie włosy: nowe szalone ombre. Jesteś wystarczająco odważna?

Możesz zapomnieć o pojedynczych pasmach włosów, pomalowanych zieloną lub różową szamponetką. W tym roku syrenie włosy będą we wszystkich wściekłych, żywych kolorach…

Syrenie włosy: nowe szalone ombre. Jesteś wystarczająco odważna?

Możesz zapomnieć o pojedynczych pasmach włosów,  pomalowanych zieloną lub różową szamponetką.  W tym roku syrenie włosy będą we wszystkich wściekłych, żywych kolorach.  Możesz sprawić, że będziesz wyglądać jak Ariel z „Małej Syrenki”, bądź syrenka Barbie, wybór należy do Ciebie…  Jeśli jesteś fanką syrenich włosów i marzy Cię się szalona fryzura, zobacz jakie kolorystyczne trendy będą królować w tym roku. Odważysz się je skopiować?

Tylko spójrzcie jak fantastycznie kolory rozkładają się na pasmach tych włosów. Utrzymanie takiej fryzury nie jest łatwe, ale która z nas nie chce wyglądać jak prawdziwa syrena? Kwiatowa korona to idealny akcent.

 

Uważasz, że syrenie włosy nie są dla Ciebie, bądź jesteś brunetką? Delikatne podkoloryzowane nabłyszczone pasma powinny Ci się spodobać.

Trzeba przyznać, że to trochę drastyczny i szalony pomysł, ale robi wrażenie.

Fot: buzznet.com

syrenie włosy

W kolorze niebieskim ukrywa się coś organicznego. Od razu kojarzy nam się z bezchmurnym niebem, przejrzystą wodą, jest spokojny i naturalny. Niebieskie włosy, co prawda z naturą nie mają zbyt wiele wspólnego, ale dobrze zrobione niebieskie ombre może być oszałamiające.

Fot: Instagram / rebeccavaleriehair

niebieskie ombre

Tymczasowe rozwiązanie, które byłoby dobrym pomysłem na czas trwania jakiegoś eventu, np. festiwalu. W przeciwnym razie możemy doznać szoku.

Fot: buzzfeed.com

syrenie włosy1

Fluid hair painting! Czyli płynne farbowanie, które daje efekt nie tylko intensywnych, multikolorowych czy pastelowych włosów. Chodzi przede wszystkim o stopniowe przechodzenie kolorów jeden w drugi. Za pomocą fluid hair painting można uzyskać również subtelny efekt ombre.

Fot: modernsalon.com

FHP

Ktoś zamawiał tęczę?

Fot: popsugar.com

syrenie włosy2

Jeśli nie lubisz zbytnio eksperymentować z kolorem i nie chcesz szkodzić włosom częstym nakładanie farby,  wypróbuj doczepianie pasma. Daje Ci to większą elastyczność w doborze koloru swoich syrenich pasm.

Fot: blog.vpfashion.com

syrenie włosy4

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *