SZUKAJ
Kultura
0

“Szafiarki” – będzie film o polskich blogerkach. Bohaterkami Maffashion i Jessica Mercedes!

Moda na bloga nadal trwa i trwać będzie na pewno jeszcze przez jakiś czas. Młode dziewczyny próbują w ten sposób zaistnieć w świecie mody i w blasku jupiterów.

“Szafiarki” – będzie film o polskich blogerkach. Bohaterkami Maffashion i Jessica Mercedes!

Moda na bloga nadal trwa i trwać będzie na pewno jeszcze przez jakiś  czas. Młode dziewczyny próbują w ten sposób zaistnieć w świecie mody i w blasku jupiterów. Jednak  tylko nielicznym się to udaje. W naszym rodzimym kraju niepodważalne królowe tego fachu to  Maffashion i Jessica Mercedes.  To właśnie dzięki nim również u nas prowadzenie modowego bloga stało zjawiskiem pożądanym, ale i powszechnym. Jak z szafiarek stały się przedsiębiorczymi kobietami, które potrafiły się wybić i zarobić na swoje  pasji? Czy show – biznes to odpowiednie miejsce dla modowej blogerki? Na któreś z tych pytań , na pewno znajdziemy odpowiedź w najnowszym filmie Katarzyny Rosłaniec „Szafiraki”. Film ma głównie opowiadać o ciemnej stronie show – biznesu jak i karierze początkujących wówczas blogerek. W roli Maffashion zobaczymy Zofię Wichłacz, znaną z filmu „Miasto 44”, natomiast Jessicę Mercedes zagra Magdalena Berus – „Bejbi Blues”.  Fabuła opisywana jest jako połączenie “Diabeł ubiera się u Prady” z “The Social Network”. Czy da się zdobyć pól miliona lajków i być jednocześnie lubianą przez wszystkich? Niech każda z nas odpowie sobie na to pytanie….

Fot: Pudelek.pl

Szafiarki – bedzie film o polskich blogerkach. Bohaterkami Maffashion i Jessica Mercedes

 

Ważnymi postaciami drugoplanowymi będą,  obecny partner Maffashion, youtuber Cezary Jóźwik z Abstrachuje TV oraz znawczyni przemysłu rozrywkowego i dziennikarstwa Karolina Korwin-Piotrowska. Pierwszą postać prawdopodobnie zagra Antoni Pawlicki (“Czas honoru”), w a rolę Korwin-Piotrowskiej, która  będzie czarnym charakterem tej opowieści wcieli się Agata  Kulesza (“Ida”). Na planie będziemy mogli zobaczyć jeszcze, grających samych siebie Macademian Girl, Charlize Mystery i Maciej Musiał.

Fot: Party.pl

Szafiarki – bedzie film o polskich blogerkach. Bohaterkami Maffashion i Jessica Mercedes4

Nad ścieżką dźwigową do filmu czuwać będzie producent Czarny HiFi oraz sama Maffashion. Premiera „Szafiarek” zapowiedziana jest na Walentynki 2017. Wszystkich fanów dziewczyn już teraz zapraszamy do kin i czekamy na pierwsze zapowiedzi z planu.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *