SZUKAJ
Zdrowie
0

Ta dziewczyna choruje na rzadką chorobę genetyczną. Wygląda inaczej niż wszyscy, a mimo to nie brak jej pewności siebie

Ciało ma pokryte tysiącami znamion. Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego została gwiazdą Instagrama…

Ta dziewczyna choruje na rzadką chorobę genetyczną. Wygląda inaczej niż wszyscy, a mimo to nie brak jej pewności siebie

Ciało ma pokryte tysiącami znamion. Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego została gwiazdą Instagrama.

 

Gdziekolwiek się pojawi wzbudza zainteresowanie i sensację, ludzie nie szczędzą jej kąśliwych komentarzy  i wyzwisk. Jej ciało pokrywa tysiące znamion. Mimo choroby została gwiazdą Instagrama.

 

 

 Na pierwszy rzut oka wydaje się normalną, 26 – letnią kobietą. Nazywa się Yulianna Yussef  i Mieszka w Warszawie, ale jej korzenie są ukraińsko-libańskie. Na zdjęciach wydaje się być uśmiechnięta, energiczna, pełna pozytywnej energii. Jednak Yulianna cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną  zwaną wrodzonym znamieniem melanocytowym. Jej ciało pokryte jest tysiącami znamion, a każde z nich może okazać się rakotwórcze. Jej zdjęcia stały się inspiracją dla innych, którzy również borykają się z rozmaitymi chorobami skóry i nie tylko.  Dziewczyna podzieliła się swoimi zdjęciami na Facebooku i Instagramie opatrzonymi hasztagiem “pokaż swoje znamiona”. Na zdjęciach możemy zobaczyć pewną siebie dziewczynę, która mimo swojej choroby pokazuje się całemu światu.

 

 

Marzeniem dziewczyny jest zostanie modelką. Mimo, że w dzieciństwie była obiektem drwin z racji tego, że wyglądała inaczej nie brakuje jej odwagi, by sięgnąć po swoje marzenie.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *