SZUKAJ
Gadżety
0

Termofor, zabawka sensoryczna, przytulanka w jednym. Na czym polega magia poduszek dla dzieci z gryki?

Czy poduszka dla dzieci może być jednocześnie termoforem, zabawką sensoryczną i przytulanką? Rybka Klementyna oraz Żółw Stefan – to poduszki wykonane z certyfikowanej bawełny …

Termofor, zabawka sensoryczna, przytulanka  w jednym. Na czym polega magia poduszek dla dzieci z gryki?

Czy poduszka dla dzieci może być jednocześnie termoforem, zabawką sensoryczną i przytulanką? Rybka Klementyna oraz Żółw Stefan – to poduszki wykonane z certyfikowanej bawełny  i wypełnione naturalną łuską gryki, której zawdzięczają te niezwykłe właściwości.

Stefan i Klementyna na pierwszy rzut oka to po prostu sympatyczne poduszki-zwierzątka. Ale wystarczy je wziąć do ręki, aby zrozumieć, na czym polega ich magia. Łuska gryki stanowiąca wypełnienie naszych Gryczaków sprawia, że w zależności od potrzeb małych użytkowników poduszka może być kompanem do zabawy lub spania, a także termoforem rozgrzewającym brzuszek dziecka – tłumaczy Magdalena Tokarska, Główny Projektant marki Gryczaki.

Każda poduszka składa się z bawełnianego pokrowca z zamkiem oraz wyjmowanego wkładu wypełnionego łuskami gryki. Możemy go włożyć do piekarnika lub mikrofali, uzyskując w ten sposób termofor lub umieścić w foliowym woreczku w zamrażarce, a po wyjęciu będziemy mogli chłodzić nim stłuczenia i opatrywać nabite guzy.

Antyalergiczna poducha gwarantująca dobry i spokojny sen

Towarzystwo rybki i żółwia sprawi też, że mali alergicy nie będą kichać i prychać, ponieważ zawarte w łusce taniny są prawdziwym postrachem roztoczy i bakterii. Dzięki temu gryczana poduszka doskonale zastępuje produkty z pierza, pianki, gąbki i innych materiałów. Ponadto poducha przez cały czas pozostaje elastyczna i dopasowuje się do indywidualnego kształtu ciała dziecka.

Zabawka sensoryczna – przytulanka

Łuski gryki znajdujące się we wkładzie Klementyny i Stefana pod wpływem ruchu zabawnie się przesypują, wydając ciekawy i tajemniczy szelest. W ten niezwykły sposób Gryczaki pobudzają zmysł słuchu i dotyku u każdego dziecka.

Czy to koniec możliwości łuski gryki? Okazuje się, że to dopiero kilka z wielu ciekawych właściwości. Produkty z gryką doskonale sprawdzą się m.in. wśród: niemowlaków z kolkami, małych dzieci, alergików, osób cierpiących na bezsenność czy z dolegliwościami reumatycznymi. przez chętnie wybierane są również przez miłośników natury – amatorów zdrowych i ekologicznych rozwiązań.

For: Materiały prasowe, gryczaki.pl

– Tak jak wszystkie nasze produkty, poduszki z gryką szyte są ręcznie w Polsce z zachowaniem standardów Fair Trade – Sprawiedliwego Handlu, a materiały, z których powstają, są bezpieczne dla człowieka i środowiska – wyjaśnia Magdalena Tokarska. – Chcemy rozkochać Polaków w naturalnych i zdrowych rozwiązaniach, stąd nasza oferta produktów z gryką kierowana zarówno do dorosłych, jak i do maluchów – dodaje.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *