SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Tutorial: Duży kok – cztery proste kroki do efektu wow !

Piękny, duży, gładki kok to fryzura, która idealnie sprawdzi się na niejedno wyjście, nawet bywalczynie czerwonego dywanu nie powstydziłby się takiego upięcia…

Tutorial: Duży kok – cztery proste kroki do efektu wow !

Piękny, duży, gładki kok to fryzura, która idealnie sprawdzi się na niejedno wyjście, nawet bywalczynie czerwonego dywanu nie powstydziłby się takiego upięcia. Poradników w Internecie nie brakuje, ale my przygotowaliśmy dla Was dość nietypową metodę, jedną z najprostszych i najszybszym zarazem. Kate Bosworth, Jennifer Lopez i Beyonce wiedzą, że kok może zrobić wrażenie nawet podczas wielkich imprez. Elegancji styl sprawdzi się tak samo dobrze podczas modowej  gali  jak i weekendowego lenistwa. Żeby go zrobić będziesz potrzebować jedynie skarpety. Zaintrygowana? Oto poradnik dla Ciebie!

Do zrobienia  koka będziesz potrzebować:
1 skarpety
Nożyczek
Wsuwek

Wszystkie skarpety wykonane z cieńszej bawełny poradzą sobie z tym zadaniem tak samo dobrze. Zdecyduj się na odcień w kolorze szarym, bądź brązowym, który będzie zbliżony do Twojego koloru włosów. Biała lub jasna skarpeta może zdradzić sekret Twoje objętości. A przecież żadna z nas tego nie chce.

1

Krok 1: Przygotuj ze skarpety dounata i zwiąż włosy w kucyk

Fot: Beautylish.com

2

Krok 2: Przełóż włosy przez przygotowanego dounata i rozciągnij  go w kierunku kucyka

Fot: beautylish.com

Umieść dounata ze skarpety wokół podstawy kucyka i przeciągnij wszystkie włosy przez otwór. Następnie rozciągnij go od podstawy głowy po końce włosów w kucyku.

Fot: beautylish.com

Począwszy od końca swojego kucyka, zaczynaj podwijać swoje włosy i okręcaj je wokół skarpety. Podczas chowania włosów spróbuj rozproszyć włosy równomiernie dokoła pączka, nie martw się o całkowite ich pokrycie. W trakcie pracy nad kokiem, Twoje włosy będą się naturalnie układać.

3

Krok 3: Zwijaj skarpetę do podstawy

Kontynuuj powolne zwijanie skarpety wzdłuż Twoich włosów, aż dotrzesz do podstawy kucyka. Zwiń i schowaj luźne kosmyki pod pączka. Bo dodarciu do podstawy, wypełnij luki w strukturze koka delikatnie rozsuwając włosy.

Fot: beautylish.com

4

Krok 4: Utrwal całą fryzurę na pomocą wsuwek

Fot: beautylish.com

Luźne kosmyki  przypnij wsuwkami wokół podstawy. Jeśli chcesz uzyskać większą objętość delikatnie poluźnij środek koka, wysuwając włosy na zewnątrz.

Fot: beautylish.com

Jesteś gotowa!

Fot: beautylish.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *