SZUKAJ
Moda i Uroda
0

„Underboob” – kontrowersyjny trend w świecie mody?

Kiedyś wychodzisz z założenia, że świat mody nie jest w stanie już Cię niczym zaskoczyć, nagle na horyzoncie pojawia się “Underboob”, czyli nowy trend, który polega na noszeniu …

„Underboob” –  kontrowersyjny trend w świecie mody?

Kiedyś wychodzisz z założenia,  że świat mody nie jest w stanie już Cię niczym zaskoczyć, nagle na horyzoncie pojawia się “Underboob”, czyli nowy trend, który polega na noszeniu kusych topów, tak by odsłaniały biust.

underboob6

Fot: Tyler Joe

 

Jedną z gwizd mocno lansujących nowy trend jest Lady Gaga.  Wystarczy obejrzeć najnowszy klip gwiazdy, by nie mieć ku temu żadnych wątpliwości.  W topach spod których wymyka  się biust pokazały się również Kendall Jenner i siostry Hadid.  W takich stylizacjach nic nie jest  przypadkowe, biust ma być widoczny, ale nie może całkowicie ujrzeć światła dziennego. Ma jedynie seksownie dać o sobie znać. Pytanie tylko, czy  to wciąż seksapil, czy może niestosowna przesada.

underboob3

Fot: Instagram/@bellahadid

 

“Underboob” mimo , że dopiero teraz doczekał się swoje nazwy  nie jest niczym nowym świecie mody. W latach 90 lansowały go już takie gwiazdy jak Christina Aguilera i Britney Spears. Wam pozostawiamy jego ocenę, hot or not?

underboob4

Fot: Instagram/@gigihadid

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *