SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Ups! Czego nigdy nie powinnaś zakładać na pierwszą RANDKĘ

Świat mody rządzi się swoimi prawami, ale kodeks randkowania również. Nawet jeśli jesteś urodzoną fashionistką, i zapartym tchem śledzisz wszystkie trendy z najnowszych kolekcji najznamienitszych projektantów mody,  to nie powinnaś ich testować na pierwszej randce. Na wszystko jest czas i miejsce. Oto, czego nigdy nie powinnaś zakładach na pierwszą randkę. Nawet jeśli te elementy garderoby […]

Ups! Czego nigdy nie powinnaś zakładać na pierwszą RANDKĘ

Świat mody rządzi się swoimi prawami, ale kodeks randkowania również. Nawet jeśli jesteś urodzoną fashionistką, i zapartym tchem śledzisz wszystkie trendy z najnowszych kolekcji najznamienitszych projektantów mody,  to nie powinnaś ich testować na pierwszej randce. Na wszystko jest czas i miejsce. Oto, czego nigdy nie powinnaś zakładach na pierwszą randkę. Nawet jeśli te elementy garderoby to ostatni krzyk mody.

 

Niebotyczne obcasy zostaw w domu, tam jest ich miejsce! My wiemy, że te cztero – calowe szpilki, sprawiają, że masz nogi do nieba, ale jeśli nie potrafisz w nich pokonać trasy od samochodu do restauracji, to nawet się nie zastawaj. Będziesz w nic wyglądać idiotycznie.  Jeśli chcesz prezentować się z gracją, i dorównać kroku swojej randce,  chociażby na romantycznych spacerze, to postaw na nieco niższe, a nawet płaskie obuwie. Buty muszą być wygodne, to nie na Twoich stopach ma się koncentrować uwaga podczas tego spotkania.

Fot: media.glamour.com

czego nie zakladac na pierwsza randke1

 

Dużą torbę, która mogłaby robić za przenośnie biuro zostaw w domu. Mniejsza torebka będzie wyglądać bardziej elegancko, a przede wszystkim będzie Ci w niej wygodniej.

Fot: pinkpeonies.com

czego nie zakladac na pierwsza randke2

Mimo, że chcesz wygadać olśniewająco nie zakładaj balowej kreacji. Przyjdzie jeszcze czas, byś mogła się w niej zaprezentować i zrobić wrażenie.

Fot:bustle.com

czego nie zakladac na pierwsza randke3

Nie zakładaj zbyt krótkiej spódniczki. Chcesz być przygodowa na wszystko, a nie ciągle martwić się długością spódnicy, zakrywać się torebką, bądź obciągać ją ku dołowi. Jeszce, ktoś gotowy pomyśleć, że potrzebujesz odwiedź toaletę.

Fot: theeverygirl.com

czego nie zakladac na pierwsza randke4

Unikaj zbyt krótkich  i wydekoltowanych topów. Chyba nie chcesz by top, który miał zrobić efekt wow, psuł Ci humor przez całą noc.  Znajdź bluzkę, lub sukienkę,  w której będziesz czuła się seksownie bez zbędnego odkrywania. Pozostaw trochę męskiej wyobraźni.  Jeśli jednak masz ochotę na odważny top, weź  ze sobą sweterek, aby w sytuacji, w której poczujesz się niekomfortowo móc coś na niebie zarzucić.

Fot: asos.com

czego nie zakladac na pierwsza randke5

Zbyt duża ilość makijażu i wodospad wylanych na siebie perfum nigdy, nie jest czymś pożądanym. Postaw na subtelny makijaż i delikatne perfumy, które będą uwodzić, a nie wysyłać sygnał, że za bardzo się starasz. Metodą na desperatkę nic nie wskórasz.

Fot: makeup.allwomenstalk.com

czego nie zakladac na pierwsza randke6

My kobiety kochamy kapelusze, nawet jeśli nie mamy odwagi ich nosić. Ten z dużym rondem, powinien tym razem zostać w domu. Nawet jeśli chcesz wyglądać ekstrawagancko i modnie  zaznacz to  innym akcentem. Duży kapelusz utrudni Twojej randce zbliżyć się do Ciebie. A nie taki jest Twój zamysł…

Fot: glamour.com

czego nie zakladac na pierwsza randke7

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *