SZUKAJ
Zdrowie
0

Usunęła dwa składniki z diety i zatrzymała pojawiające się wypryski (zdjęcia „przed” i „po”). To jak się odżywiasz ma znaczenie

Walka o zdrowa skórę okupiona jest dużą ilością wzlotów i upadków, doskonale wiedzą o ty Ci, którzy chociaż raz musieli ją stoczyć. Dlatego kiedy już jesteśmy gotowi się poddać i złożyć broń, ogromną motywacją może być spotkanie kogoś, kto znalazł rozwiązanie i chce się nim podzielić z innymi. ..

Usunęła dwa składniki z diety i zatrzymała pojawiające  się wypryski (zdjęcia „przed” i „po”). To jak się odżywiasz ma znaczenie

Walka o zdrowa skórę okupiona jest  dużą ilością wzlotów i upadków, doskonale wiedzą o ty Ci, którzy chociaż raz musieli ją stoczyć. Dlatego kiedy już jesteśmy gotowi się poddać i złożyć broń, ogromną motywacją może być spotkanie kogoś, kto znalazł rozwiązanie i chce się nim podzielić z innymi. Jedna z kandydatek na miss stworzyła konto, na którym pokazuje efekty swojej walki.

 

Spójrzmy prawdzie w oczy, trądzik może być bardzo wyniszczający psychicznie. Wprawia on w zakłopotanie nie tylko nastolatków, ale i osoby dorosłe, które już potencjalnie z racji swojego wieku  nie powinny  się z nim borykać. Niezależnie od wieku rujnuje  pewność siebie, izoluje z życia społecznego, a  nawet bardzo często staje się powodem depresji. Wielu potrzebuje i wciąż szuka inspiracji, by mieć skąd czerpać siłę do walki z problemami skórnymi. 22 –letnia Rachel Crawley właśnie stała się nią dla wielu osób cierpiących z powodu trądziku.

 

Fot: instagram.com

 

 

Dziewczyna jest uczestniczką konkursu  Miss Preston w Wielkiej Brytanii i postanowiła, że podzieli się z innymi swoją drogą do nieskazitelnej skóry. Przez problemy ze cerą   jako nastolatka była wyśmiewana i nękana przez swoich rówieśników. To przyczyniło się do tego, że praktycznie nie pokazywała się  bez makijażu. Gdy po raz pierwszy stanęła przed szansą wzięcia udziału w konkursie ( w wieku 18 lat ), odrzuciła ją bo czuła się niepewnie ze względu na przebarwienia i blizny.

 

 

Rachel  wykorzystała Instagram do dokumentacji swojej walki z trądzikiem, pokazuje zdjęcia „przed” i „po”. Do największym zmian w wyglądzie jej skóry przyczyniła się dieta. Różne eksperymenty żywieniowe pozwoliły jej dojść do tego, że to właśnie cukier jest głównym winowajcą jej trądziku,  jak i węglowodany, nawet te cieszące się dobrą reputacją, owies i brązowy ryż.

 

Fot: instagram.com

 

 

​Pod jednym z zamieszczonych postów napisała: „Tylko na około trzy dni przestałam jeść wymienione składniki i zwiększyłam spożycie tłuszczu (zdrowe tłuszcze), i zgadnijcie co, nie mam nowych wyprysków!”. Zdaniem kandydatki na miss dieta wegańska może być najlepszym rozwiązaniem dla jej skóry.  Nie zamierza na tym jednak zaprzestać, nadal szuka idealnego sposobu na wyleczenie cery.

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *