SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Walentynkowy lookbook w trzech romantycznych odsłonach

Już za trzy dni walentynki! Święto zakochanych wymaga szczególnej oprawy, dlatego jeśli planujecie wspólny spacer, wycieczkę, kino bądź kolację przy świecach warto zadbać o detale również w swoich stylizacjach…

Walentynkowy  lookbook w trzech romantycznych odsłonach

Już za trzy dni walentynki! Święto zakochanych wymaga szczególnej oprawy, dlatego jeśli planujecie wspólny spacer, wycieczkę, kino bądź kolację przy świecach warto zadbać o detale również w swoich stylizacjach. W zależności od charakteru randki mamy dla Was kilka propozycji.

Romantyczka wędrowniczka

Jeśli zaplanowaliście ten dzień na świeżym powietrzu, to zapomnij o szpilkach i obcisłych sukienkach, w których nie będziesz mogła swobodnie się poruszać. Wycieczki niosą ze sobą sporo atrakcji, a Ty musisz być przygotowana na ewentualne niespodzianki. Nigdy nie wiadomo, czy nie przyjdzie Ci zdobywać szczytów lub uciekać przed kapryśną pogodą. Bardzo ważne są buty. Muszą być wygodne. Nie martw się na sportowo również można wyglądać uwodzicielsko.

Komedia romantyczna

Zaplanowałaś romantyczny wypad do kina. Postaw na elegancję, ale i wygodę. Nie zakładaj rzeczy, które odkształcają się przy najdrobniejszym ruchu. Pamiętaj, że spędzisz w kinie około dwóch godzin, chyba nie chcesz by Twoja kreacja po tym czasie wygląda jakbyś ją dopiero co wyjęła z pralki.

Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

Otóż to! Nawet jeśli zdecydowaliście się na romantyczną kolację w zaciszu domowym, bądź przytulnej knajpce postaw na kobiece elementy, a Twój partner na pewno to doceni. Szarą spódniczkę idealnie ożywi koszula w serduszka. W tym dniu możesz postawić na walentynkowe dodatki. Serduszek i słodyczy  w walentynki nigdy dość!

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!