SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

Cudze chwalicie, a swego nie znacie… Trzeba przyznać, że w Warszawie jest wiele wspaniałych miejsc, dzisiaj przedstawimy Warszawskie butiki, które warto odwiedzić, będąc w stolicy.

Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

Cudze chwalicie, a swego nie znacie… Trzeba przyznać, że w Warszawie jest wiele wspaniałych miejsc, dzisiaj przedstawimy Warszawskie butiki, które warto odwiedzić, będąc w stolicy. Na wstępnie zaznaczymy, że warto potraktować te miejsca nie tylko w sposób zakupowy, ale również turystyczny, gdyż oprócz miłej obsługi i niesamowitej selekcji towaru możemy podziwiać piękne wnętrza.

 

Cloudmine

 

Butik Concenpt Store znajduje się na Saskiej Kępie, a dokładnie na ulicy Paryska 17. Znajdziemy tam przede wszystkim przepiękną biżuterię i kosmetyki, jednak dostępna jest również bielizna buty i wiele innych ciekawych rzeczy Cloudmine.

 

Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

 

Risk Made in Warsaw

 

Jeden z najpiękniejszych butików w Warszawie znajduje się przy ulicy Szpitalnej 6, niestety nie tak łatwo go znaleźć, gdyż został ukryty w oficynie. Wchodząc, do tego sklepu zakochacie się od pierwszego wejrzenia, a mianowicie posiada jedno z najpiękniejszych wnętrz. Dodatkowo dawne szare bluzy zostały wymienione na niesamowicie wygodne ubrania, których kolorystyka dostępna jest w pełnej palecie barw.

 

Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

 

Femi Stories

 

Idealne miejsce dla aktywnych kobiet. Znajdziemy tu luźne kroje oraz zabójcze printy. Femi Stories zajął trzecie miejsce w naszym rankingu Warszawskie butiki, które warto odwiedzić, a to oznacza, że naprawdę warto tu wpaść. Każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie, warto dodać, że co sezon wychodzą nowe kroje. Gwarantujemy, że nie wyjdziecie z pustymi rękami. Butik znajduje się na ulicy Browarna 4.

 


Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

 

The Odder Side

 

Butik o minimalistycznej modzie znajduje się na Koszykowa 5. Specjalizuje się w projektach, które w przepiękny sposób prezentują plecy. Możemy tu również kupić kapelusze Paris&Hendzel, które uwielbia każda kobieta.

 


Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

 

 

Run Colors

 

Na ulicy Piwna 40/42 znajduje się butik dla kobiet, natomiast dla mężczyzn okupuje ulicę Piwna 51/53. Zdecydowanie jest to miejsce o największym wyborze sneakersów w Warszawie. Tutaj buty tworzą sztukę, na półkach zostały są kolorami. Jeżeli ktoś zapyta was o Warszawskie butiki, które warto odwiedzić to zdecydowanie wspomnijcie mu o Run Colors. Tu każdy znajdzie coś dla siebie: limitowane kolekcje, buciki dla dzieci, standardowe kolory, a dla odważnych ekstrawaganckie wzory. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych sklepów na świecie o takiej tematyce.

 

 


Warszawskie butiki, które warto odwiedzić

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *