SZUKAJ
Kultura
0

„Wichry zimy” nie zostaną wydane w tym roku

Pod koniec 2014 roku dało się usłyszeć plotki, według których „Wichry zimy”, czyli szósty i długo oczekiwany tom serii Pieśń lodu i ognia George’a Martina jest już praktycznie ukończony i trafi do sprzedaży w 2015 roku.

„Wichry zimy” nie zostaną wydane w tym roku

Pod koniec 2014 roku dało się usłyszeć plotki, według których „Wichry zimy”, czyli szósty i długo oczekiwany tom serii Pieśń lodu i ognia George’a Martina jest już praktycznie ukończony i trafi do sprzedaży w 2015 roku. Plotki jednak tym razem okazały się nieprawdziwe – fani będą musieli jeszcze poczekać, gdyż książka na pewno nie trafi do księgarni w przeciągu 12 najbliższych miesięcy.

Jednak dostaniemy coś w zamian, a mianowicie nowe ilustrowane wydanie opowiadań ze świata Siedmiu Królestw: Błędny Rycerz, Wierny Miecz i The Mystery Knight (ten ostatni nie doczekał się jeszcze wydania w Polsce, a zatem nie ma oficjalnego tłumaczenia tytułu – przedstawione w nich wydarzenia dzieją się na długo przed tym co możemy zobaczyć  w serialu Gra o tron.

Wydawnictwo George’a Martina (HarperCollins) ujawniając światu tę publikację rozwiali wszelkie plotki i potwierdzili, że „Wichry zimy” nie znajdują się w jego wydawniczych planach na ten rok. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 2016 roku.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!