SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Wielkanoc w kolorze pudrowego różu

Święta Wielkiej Nocy to czas wypełniony spotkaniami w rodzinnym gronie. W te wyjątkowe dni przygotowujemy pyszne, tradycyjne potrawy i dekorujemy stół nadając mu świąteczny charakter…

Wielkanoc w kolorze pudrowego różu

Święta Wielkiej Nocy to czas wypełniony spotkaniami w rodzinnym gronie. W te wyjątkowe dni przygotowujemy pyszne, tradycyjne potrawy i dekorujemy stół nadając mu świąteczny charakter. Pisanki, zające, świeże kwiaty i bazie to elementy absolutnie obowiązkowe. Dominujące kolory to oczywiście pastele. Właśnie dlatego, elegancka i subtelna zastawa Moments z elementami  w kolorze pudrowego różu doskonale podkreśli wielkanocny klimat i będzie cudowną oprawą dla wykwintnych dań.

Fot: Materiały prasowe Fyrklovern_Moments1

N

Niezapomniane momenty

Wielkanoc to pełne pozytywnej energii, wiosenne święta, na które czekamy z utęsknieniem. Przede wszystkim jest to jednak piękny czas spędzony z najbliższymi, momenty, które chcemy zachować w swoim sercu na długo. Luksusowa zastawa zaprojektowana przez charyzmatyczną gwiazdę telewizji – Marię Montazani to kwintesencja piękna i elegancji. Najwyższej jakości porcelana o miękkim kształcie urzeka zdobieniami w stylu vintage oraz wytłaczanym wzorem pereł. Uwagę przykuwa również wspaniałe, platynowe wykończenie, które nadaje zastawie niezwykłego blasku i czaru. Doskonałym dopełnieniem całości są unikalne elementy z edycji Lipstick Pink utrzymane w kolorze pudrowego różu. Wytworne talerze dekoracyjne oraz urocze talerzyki na przekąski stanowią wspaniałą ozdobę stołu i nadają całemu serwisowi niezwykłą nutkę romantyzmu. Co więcej, spód każdego z nich, opatrzony jest ulubionym cytatem projektantki. Enjoy the Moments!

Fot: Materiały prasowe

Fyrklovern_Moments4

Fot: Materiały prasowe

Fyrklovern_Moments5

Fot: Materiały prasowe

Moments Easter_Fyrklovern

Fot: Materiały prasowe

Moments_Easter1_Fyrklovern

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *