SZUKAJ
Zakupy
0

Wielkie otwarcie: Forever 21 za dwa dni już w Polsce!

Już za dwa dni (17 września ) w łódzkiej Manufakturze odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Forever 21. Amerykańska sieciówka podobnie jak marki należące do Inditexu…

Wielkie otwarcie: Forever 21  za dwa dni już w Polsce!

Już za dwa dni (17 września ) w łódzkiej Manufakturze odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Forever 21. Amerykańska sieciówka podobnie jak marki należące do Inditexu,  czy szwedzki  H&M zajmuje   dobrą pozycje w segmencie fast fashion” – najgorętsze, najnowsze trendy modowe w przystępnej cenie„.  Tutaj model sprzedaży ma opierać się na codziennej dostawie  nowych ubrań i akcesoriów.

 

Forever 21 ma pod sobą ponad 750 sklepów w USA, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Izraelu, Japonii, Korei, krajach Ameryki Łacińskiej, na Filipinach oraz w Wielkiej Brytanii. Zatrudnia aż 35 tysięcy pracowników i jest  jednym z największych dystrybutorów odzieży w USA. Pod względem wielkości jest na 5 miejscu. Forever 21 to firma rodzinna. Oprócz stacjonarnego sklepu w Łodzi w planach jest otworzenie butiku warszawskiej Arkadii oraz w Poznaniu – informuje Teren Management Europe (wyłączny partner franczyzowymarki Forever 21 w dziewięciu krajach Europy).

 

Fot: Instagram Forever 21

Wielkie otwarcie Forever 21 za dwa dni już w Polsce2

 

Do polskiego sklepu ma trafić szeroka oferta damskich i męskich ubrań  oraz  akcesoriów. Amerykańska sieciówka ma nam zapewnić dostęp do wiodących trendów, w rozsądnej cenie.  Z okazji wielkiego otwarcia   dla pierwszych klientów przygotowano bony o wartości 50 PLN. Także  kto pierwszy,  ten lepszy!

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *