SZUKAJ
Zakupy
0

Wielkie otwarcie pierwszego salonu Forever 21 w Łodzi! (Relacja)

W sobotę, 17 września, na zakupowej mapie Łodzi pojawił się nowy, gorący punkt – marka Forever 21 świętowała otwarcie pierwszego salonu w Polsce, w Manufakturze…

W sobotę, 17 września, na zakupowej mapie Łodzi pojawił się nowy, gorący punkt – marka Forever 21 świętowała otwarcie pierwszego salonu w Polsce, w Manufakturze. Nowy salon odwiedziło tego dnia kilka tysięcy gości, którzy wyrażali ogromną ekscytację pojawieniem się marki Forever 21 w naszym kraju.

forever-21_5

Otwarcie Forever 21 w Polsce jest częścią szeroko zakrojonego planu ekspansji Teren Management Europe, wyłącznego franczyzobiorcy marki  Forever 21 w 9 krajach Europy.

 

forever-21_2

Wielkiemu otwarciu towarzyszył 12 godzinny maraton z DJ-em, a także wiele niespodzianek i  prezentów dla przybyłych gości. Jednym z gości była wielka fanka marki, aktorka Julia Wróblewska, która uczestniczyła w przecięciu wstęgi, pozowała do zdjęć ze swoimi fanami i rozdawała autografy.

 

forever-21_3

 

Wszyscy, którzy odwiedzili salon Forever 21 w miniony weekend, mogli doświadczyć niezwykłej atmosfery zakupów. Klientom zaprezentowano najgorętsze i najbardziej aktualne trendy modowe tego sezonu w atrakcyjnych cenach. W łódzkim salonie można znaleźć najpopularniejsze kolekcje: Forever 21 Active, Denim, Free Spirit, Boho, a także obszerny dział z bielizną i dział męski. Zgodnie z oczekiwaniami fanów marki, pojawiły się także unikalne akcesoria oraz torebki, które są znakiem rozpoznawczym Forever 21 – to one były zdecydowanym hitem wśród klientów.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *