SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Wiemy już co skrywa przedpremierowy katalog IKEA 2018 – spójrz co znajduje się w środku

W połowie sierpnia 2017 roku najnowszy katalog IKEA 2018 wreszcie doczeka się premiery. Każdego roku mnóstwo ludzi czeka na ten moment, jednak dzięki nam już nie musisz: przedpremierowo otwieramy katalog na przyszły rok.

W połowie sierpnia 2017 roku najnowszy katalog IKEA 2018 wreszcie doczeka się premiery. Każdego roku mnóstwo ludzi czeka na ten moment, jednak dzięki nam już nie musisz: przedpremierowo otwieramy katalog na przyszły rok.

 

 

 

 

Prawdziwymi szczęściarzami są Amerykanie, gdyż to właśnie oni jaki pierwsi poznali katalog IKEA 2018. Dzięki zaprezentowanemu przez firmę filmowi promocyjnemu mamy pierwszy wgląd do zawartości katalogi. Jakie cudna znajdują się w środku?

 

Katalog IKEA 2018 posiada hasło przewodnie ”Make Room for Life”, które na język polski tłumaczymy miej więcej tak: ‘’stwórz przestrzeń dla życia’’. Niezależnie od tego jakie zasoby znajdują się w naszym portfelu oraz jaką mamy przestrzeń domu, możemy zrobić w naszym życiu przestrzeń na rzeczy, które naprawdę kochamy. Najnowszy katalog IKEA 2018 oprócz zdjęć mebli zawiera jeszcze coś bardzo ważnego i cennego, a mianowicie IKEA przekonuje byśmy patrzyli szerzej niż na otaczające nas ściany własnego domu i aby nie determinowały, kim chcemy być. Zachęca nas również to stawiania sobie pytań na co chcielibyśmy zrobić więcej miejsca nie w domu, a w życiu. Czy są to przyjaciele, rodzina, relaks, natura, a może odrobina lenistwa? Nowy katalog IKEA 2018 przede wszystkim promuje realistyczny i zdrowy sposób myślenia na temat własnego domu.

 

Jeżeli znudziła Ci się dawna wersja katalogu to możesz odetchnąć, gdyż w najnowszym znajdziemy całe mnóstwo nowości. Oprócz prezentacji przedmiotów możemy znaleźć także sporą ilość porad, które dotyczą między innymi: dekoracji wnętrz, pomysłów, a nawet wskazówek jak dbać o odpowiednią pielęgnację roślin. IKEA zadbała również o umieszczenie informacji na temat zrównoważonego rozwoju, ograniczania odpadów oraz marnowania żywności. Katalog IKEA 2018 zawiera również całą masę ciekawych historii. Możemy przeczytać reportaż o domu paryskiego projektanta w Kopenhadze czy nawet historię młodego Brytyjczyka, który całkiem niedawno został absolwentem wzornictwa. Mimo iż historie te są odległe od siebie w sposób geograficzny to jednak mają ze sobą wiele wspólnego, a mianowicie każda z nich opowiada o poszukiwaniu siebie, własnej drogi oraz własnego stylu. Jesteśmy pewni, że najnowszy katalog IKEA 2018 zainspiruje wielu czytelników.

 

 

 

Przejdźmy jednak do tego na co wszyscy czekamy najbardziej, a mianowicie nowości produktywnych. W przyszłym roku będziemy mogli stać się nabywcami między innymi mebli oraz przedmiotów wyprodukowanych z recyklingu. Świetnym przykładem jest krzesło ODGER, które postało za pomocą innowacyjnego połączenia plastiku oraz drewna. Ponad 50 procent tworzywa pochodzi z odzysku, to naprawdę bardzo dużo. Nie mogło również zabraknąć nowości stworzonych specjalnie z myślą o małych przestrzeniach np.: system do przechowywania MACKAPAR lub system ścienny SVALNAS. Możemy go dopasować wedle naszych potrzeb i uznania – regał z biurkiem lub bez, z szafkami/bez szafek.

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *