SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Wnętrze w stylu Kate Moss

Znana całemu światu supermodelka Kate Moss dla wielu stanowi inspirację jeśli chodzi o modę i indywidualny styl. Jeśli na Twoim Pintereście tablica wypełniona jest …

Wnętrze w stylu Kate Moss

Znana całemu światu supermodelka Kate Moss dla wielu stanowi inspirację jeśli chodzi o modę i indywidualny styl. Jeśli na Twoim Pintereście tablica wypełniona jest jej zdjęciami, nie okładaj telefonu i szukaj inspiracji dotyczących wystroju wnętrz. Jesteś ciekawy, gdzie trzyma torebki i buty, w których chodzi na co dzień? Oto kilka zdjęć, które zdradzą jak wygląda wnętrze w stylu Kate Moss.

Fot: thesnug.com

Jeśli jesteś modelką, a w twoim portfolio znajdują się zdjęcia zrobione przez słynnego Mario Testino możesz je umieścić w takim miejscu, by goście mogli je zobaczyć.

Fot: thesnug.com

Kolekcja torebek Kate robi wrażenie!

Fot: thesnug.com

Prawdopodobnie nigdy nie znajdziesz się w posiadaniu tak wielu butów od Loubs, ale zawsze możesz zadbać o to by twoja kolekcja prezentowała się równie pięknie.

Fot: thesnug.com

Kto powiedział, że szuflada musi być na skarpetki?

Fot: thesnug.com

Nosorożec zimą, przykryty płatkami śniegu będzie wyglądał bajecznie, zawsze jednak możesz przenieść go do środka by mile witał Twoich  gości przy drzwiach. Nie może przecież pozostać w ukryciu.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *