SZUKAJ
Zdrowie
0

Woda wspomagająca odchudzanie. To nie żart! Wypróbuj sprawdzony przepis

Wielokrotnie podkreślamy to, że w procesie odchudzania woda ma ogromny wpływ na ostateczne wyniki. Nie chcesz martwic się efektem jojo i chcesz szybciej zobaczyć zadowalające efekty swojej diety…

Woda wspomagająca odchudzanie. To nie żart! Wypróbuj sprawdzony przepis

Wielokrotnie podkreślamy to, że w procesie odchudzania woda ma ogromny wpływ na ostateczne wyniki. Nie chcesz martwic się efektem jojo i chcesz szybciej zobaczyć zadowalające efekty swojej diety. Mamy coś, co sprawi, że to stanie się możliwe. Wypróbuj przepis na wodę, którą powinnaś pić codziennie. Dzięki niej będziesz nie tylko czuła się lepiej, ale i waga wreszcie ruszy z miejsca. Nie możesz w to  uwierzyć? Przekonaj się sama, a efekty Cię zaskoczą.

Woda wspomagająca odchudzanie. Przepis:

6 szklanek przefiltrowanej wody
1 łyżka zmielonego imbiru
1 ogórek (pokrojony w plastry)
1/3 szklanki listków mięty
Gotową miksturę należy pozostawić na no noc i wypić w ciągu następnego dnia. Pychota! 🙂

W naszym organizmie na co dzień wydziela się ogromna ilość toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, których musimy się pozbyć. Jak to zrobić? Najlepszą naturalną metodą na oczyszczenie organizmu jest regularne picie 2 litrów wody dziennie, oczywiście czystej, bez zbędnych dodatkowych kalorii. Nie od dziś wiadomo, że woda doskonale wypełnia żołądek i niweluje uczucie głodu. Przyrządź wodę wedle naszego przepisu i pij ją często, ale powoli, małymi łykami, najlepiej ok. ½ szklanki w ciągu każdej godziny. Sama musisz się przekonać.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *