SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Wrangler – Kolekcja damska – sezon jesień/zima 2015

Wrangler prezentuje kolekcję zimową opartą na doskonałych fasonach i fantastycznych tkaninach – teraz poczujesz się świetnie w ciągu dnia i zabłyśniesz wieczorową porą…

Wrangler – Kolekcja damska – sezon jesień/zima 2015

Wrangler prezentuje kolekcję zimową opartą na doskonałych fasonach i fantastycznych tkaninach – teraz poczujesz się świetnie w ciągu dnia i zabłyśniesz wieczorową porą. Kolekcja damska opiera się głównie na wąskich fasonach, takich jak regular-skinny Corynn – czy na tobie też te spodnie leżą idealnie?

Nowością w tym sezonie są dżinsy typu boyfriend. Wrangler wykorzystał swoją wiedzę w dziedzinie dżinsu, aby przedstawić nową interpretację tego modnego fasonu: to spodnie ze średnim stanem, bardzo wygodne w talii i w biodrach, a nogawki zwężane u dołu nadają sylwetce elegancji i szyku. Spodnie dostępne są w trzech wariantach sprania do stylizacji formalnych i casualowych: w każdym wydaniu będziesz wyglądać świetnie.

Fot: Materiały Prasowe

Wrangler wprowadza w tym sezonie nową filozofię: Born Ready. Bądź gotowa na wszystko z zimową kolekcją ubrań, która wprowadza dżins w nowy wymiar. Innowacyjne rozwiązania obejmują dżins Cold Ready i Rain Ready – to gwarancja ciepła w chłodniejsze dni lub ochrony przed niespodziewaną ulewą. Aby rurki zawsze leżały idealnie, model Shape Ready wzbogacono o fantastyczne właściwości, dzięki którym spodnie zachowują swój pierwotny kształt. A to wszystko za sprawą splotu materiału: bawełna została połączona z tkaniną Lycra dualFX , dlatego spodnie zawsze powracają do swojego pierwotnego kształtu.

Fot: Materiały prasowe

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *