SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Współczesne łazienki

Planujesz remont, jednak nie do końca zdążyłaś się zorientować, czym charakteryzują się współczesne łazienki? Możesz być zaskoczona, gdyż rynek jest obfity w naprawdę wiele możliwości.

Planujesz remont, jednak nie do końca zdążyłaś się zorientować, czym charakteryzują się współczesne łazienki? Możesz być zaskoczona, gdyż rynek jest obfity w naprawdę wiele możliwości. Poniżej znajdziesz kilka porad o tym, jak nadać swojej łazience współczesny wygląd. Powiemy również, co tak naprawdę kryje się za ‘nowoczesnym’ stylem.

Współczesne łazienki

Większość z nas wybierając kolor do łazienki, postawiałby na biel. Nic w tym dziwnego, gdyż od lat kolor ten dominował zarówno na ścianach, jak i podłogach. Ta niezwykle stonowana stylistyka zaczęła być łamana poprzez ciemny ekstrawagancki akcent kafelek w pomieszczeniu jak np. fragment ściany wyróżniający się ciemnym czy innym wyrazistym kolorem. Współczesne łazienki charakteryzuje totalna czerń, co do tej pory zdarzało się naprawdę rzadko. Jeżeli już to jak już wspominaliśmy poprzez fragment kafelek w neutralnej przestrzeni. Dzisiaj czarne staje się dosłownie wszystko od czarnych wykończeń w postaci matowych, marmurowych płytek po ciemne wanny, toalety czy umywalki.

Oczywiście zbyt jednolita stylistyka byłaby nudna. Producenci proponują, by na współczesne łazienki  również postawić akcent – jednak nie w takiej postaci jak było to dotychczas, aktualnie stawia się na nietypowe baterie przy umywalkach oraz wannie. W tym roku faworytem jest odcień różowego złota. Jeżeli chodzi o inne elementy dekoracyjne, takie jak lustra czy abażury, to w tym przypadku króluje metaliczny, nieco zmatowiały odcień.

Jeżeli obawiasz się potencjalnej dezaktualizacji współczesnych trendów, to wystarczy postawić na kilka skromniejszych elementów w czarnym kolorze. Mogą to być np. baterie czy słuchawki prysznicowe. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na współczesną łazienkę:

Współczesne łazienki

Współczesne łazienki

Współczesne łazienki

Współczesne łazienki
Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *