SZUKAJ
Motoryzacja
0

Wyjątkowy wieczór z bohaterami Top Gear

W najbliższą niedzielę 18 stycznia odbędzie się wyjątkowe spotkanie z bohaterami Top Gear w Londynie. W jego trakcie Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May opowiedzą o pracy nad najnowszym sezonem oraz odpowiedzą na pytania nadesłane przez fanów programu…

Wyjątkowy wieczór z bohaterami Top Gear

W najbliższą niedzielę 18 stycznia odbędzie się wyjątkowe spotkanie z bohaterami Top Gear w Londynie. W jego trakcie Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May opowiedzą o pracy nad najnowszym sezonem oraz odpowiedzą na pytania nadesłane przez fanów programu.

Transmisja ze spotkania będzie emitowana na stronie stronie internetowej bbc.com/tv o godz. 22:00. Co należy by zrobić by zadać pytanie ekipie z Top Gear?

Wystarczy nagrać filmik z pytaniem i informacją skąd jesteś (o ile to możliwe w języku angielskim), a następnie opublikować go na dowolnym portalu społecznościowym z hashtagiem ‪#EveningWithTG lub wysłać go e-mailem na inbox@topgear.com. Można również podesłać pytanie w formie tekstowej. Każdy, kto wyśle swoje pytanie wyraża tym samym zgodę, by BBC użyło całości lub części materiału w dowolnym medium, w dowolnym kraju. Transmisję wieczoru z Top Gear będzie można obejrzeć na żywo na bbc.com/tv o godz. 22:00. Następnego dnia nagranie z polskimi napisami będzie dostępne na oficjalnym fanpage’u BBC Brit na Facebooku i kanale YouTube stacji.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!