SZUKAJ
Kultura
0

„Z waginy jesteś!”, czyli film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” wkrótce w polskich kinach. Zobacz zwiastun!

Bohaterką najnowszego filmu Marii Sadowskiej jest Michalina Wisłocka, autorka poradnika „Sztuka kochania” z 1976. To książka, która zmieniła życie seksualne Polaków i elektryzowała czytelników przez wiele pokoleń…

„Z waginy jesteś!”, czyli film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”  wkrótce w polskich kinach. Zobacz zwiastun!

Bohaterką najnowszego filmu Marii Sadowskiej jest Michalina Wisłocka, autorka poradnika „Sztuka kochania” z 1976. To książka, która zmieniła życie seksualne Polaków i elektryzowała czytelników przez wiele pokoleń. W filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”  będziemy mieli okazję poznać bliżej losy głównej bohaterki na trzech różnych etapach jej życia, które przyczyniły się do tego, że napisała i wydała rewolucyjny poradnik. O niej samej mówi się,  że „wprowadziła” do Polski rewolucję seksualną. Michalina Wisłocka była pionierką w zwalczaniu niepłodności i popularyzatorką antykoncepcji. W napisanym przez siebie poradniku uczyła,  jak po latach związku na nowo rozbudzić pomiędzy sobą miłosny żar, za pomocą czułych słów i gestów.

 

Dzięki tej produkcji będziemy mogli poznać bliżej niezwykłą postać na różnych etapach jej życia, od niewinnej 20 letniej dziewczyny, po dojrzałą i świadomą kobietę. Razem z nią będziemy przeżywać jej pierwszą miłość, przyjaźń, niepowodzenie, rozczarowanie i smutek. Na naszych oczach główna bohaterka przejdzie niesamowitą transformację. W tym obrazie najważniejsze są emocje: tak te przedstawione na ekranie, jak i te, które przeżyją widzowie w kinie – podkreśla  producent filmu, Krzysztof Terej.

 

Na dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć dobrze znanych nam aktorów. Stacha Wisłockiego, męża lekarki zagra Piotr Adamczyk, a jej wielką miłość,  Jurka –  Eryk Lubos. W filmie pojawi się również Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

 

 

Po samym zwiastunie możemy stwierdzić, że film zapowiada się naprawdę dobrze. Tym bardziej, że za scenariusz odpowiedzialny jest Krzysztof Rak, który na swoim koncie ma wiele nagród za scenariusz do filmu „Bogowie“.Producentami filmu są Krzysztof Terej oraz Piotr Woźniak-Starak.  „Sztukę kochania” będziemy mogli zobaczyć już 27 stycznia, 2017 roku. Koniecznie zobaczcie zwiastun.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *