SZUKAJ
Kultura
0

Zaawansowana ciąża w krzywym zwierciadle. Nie można było tego pokazać w zabawniejszy sposób …

Dla każdej szczęśliwej mamy okres zaawansowanej ciąży to niezwykły czas. Wiąże się nie tylko z oczekiwaniem na narodziny maleństwa, ale i masą problemów, z którymi trzeba się zmierzyć każdego dnia…

Zaawansowana ciąża w krzywym zwierciadle. Nie można było tego pokazać w zabawniejszy sposób …

Dla każdej szczęśliwej mamy okres zaawansowanej ciąży to niezwykły czas. Wiąże się nie tylko z oczekiwaniem na narodziny maleństwa, ale i masą problemów, z którymi trzeba się zmierzyć każdego dnia.

Często mówi się, że kobiety w ciąży są bardziej emocjonalne, wrażliwe, ale i szczęśliwe. To wszystko prawda, ale ciąża to nie tylko czas pełen wzruszeń i radości. Przed każdą przyszłą mamą stoi wiele wyzwań, którym musi sprostać, szczególnie w ostatnim miesiącu ciąży. Spuchnięte stopy i dłonie, wyrastające na brzuchu włosy i niechciane przez wszystkie z nas – rozstępy. Nie można się jednak poddawać, ale jeszcze lepiej jest na to wszystko spojrzeć z dystansem. Tak też zrobiła Line Severinsen, Norweżka, matka dwójki dzieci, która stworzyła cykl rysunków przedstawiających w krzywym zwierciadle okres ciąży. Nie mogła tego zrobić w zabawniejszy sposób.

Fizyczne niedogodności

Podczas zaawansowanej ciąży prosta z pozoru czynność może być trudna do wykonania, jak chociażby zawiązanie sznurówek, czy podniesienie czegoś z podłogi, o depilacji nawet nie ma co wspominać.

Fot: kosogkaos.no

Emocjonalna huśtawka

Szczególnie przyszli tatusiowe wiedzą, jak łatwo jest doprowadzić swoją wybrankę do płaczu podczas ciąży. Ciąża to nie burza w brzuchu, ale i prawdziwa eksplozja hormonów. Brak tabliczki czekolady, truskawek, ogórków kiszonych to prawdziwa katastrofa. Wszyscy wokół miejcie się na baczności!

Fot: kosogkaos.no

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *