SZUKAJ
Zakupy
0

Zakupy w Supersam.pl – lokalne, po sąsiedzku, online

Wirtualna galeria handlowa, nastawiona na lokalne zakupy wystartowała na początku sierpnia tego roku. Supersam.pl jest projektem skierowanym do osób z branży FMCG (fast-moving consumer foods), którzy jeszcze nie postawili swoich pierwszych kroków w sprzedaży internetowej…

Zakupy w  Supersam.pl  – lokalne, po sąsiedzku, online

Wirtualna galeria handlowa, nastawiona na lokalne zakupy wystartowała na początku sierpnia tego roku. Supersam.pl jest projektem skierowanym do osób z branży FMCG (fast-moving consumer foods), którzy jeszcze nie postawili swoich pierwszych kroków w sprzedaży internetowej. Dzięki owej platformie mogą to zrobić w mirę szybko i tanio. Evigo.pl informuje, że projekt opiera się na wykorzystaniu modelu click and collect. Nowy sklep może dołączyć do serwisu i opublikować swoją galerię w wciągu 24 godzin – tak twierdzi właściciel i pomysłodawca Supersam.pl – Tomasz Kwieciński.

S

kąd pomysł na lokalne, wirtualne zakupy?

Większość ludzi jest zbyt zabiegana by tracić czas na stanie w kolejkach przy kasie, czy w korkach ulicznych, a zaoszczędzone chwile chcieliby podarować rodzinie, najbliższym czy swoim zainteresowaniom. Oszczędność czasu stała się ideą, która przyświeca powstaniu nowej platformy zakupowej. Supersam.pl chce zmienić świat e/m-commerce, oferując lokalnym sprzedawcom najnowocześniejsze narzędzia do prezentowania swojej oferty. Platforma ma być intuicyjna, dopasowana do potrzeb konsumentów w każdym wieku. Zakupy mają być wygodne, łatwe, bezpieczne i przyjemne.

Wirtualna galeria stawia przede wszystkim na odbiór osobisty zakupionego towaru, tego samego dnia o dowolnej wybranej przez nas porze. Sklepy mogą również zdecydować się na dostawę zakupów do Klienta, muszą jednak same opracować logistykę dostaw. W przyszłość ma nastąpić integracja usług logistycznych dla całego serwisu.

Supersam.pl ma zamiar współpracować zarówno z małymi, lokalnymi sklepikami, jak i dużymi sieciami i sprzedawcami internetowymi. Platforma obecnie jest na etapie rozmów kilkoma dużymi sieciami, dzięki nim do serwisu ma dołączyć ok. 600 sklepów. Ustalenia związane i usługami płatniczymi również są na etapie finalizacji.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *