SZUKAJ
Zakupy
0

Zara przygotowała dla klientów niespodziankę. Nigdy wcześniej, zakupy nie były tak łatwe, szybkie i przyjemne

Chyba każda z nas miała kiedyś okazję robić zakupy w Zarze. Ubrania z sieciwóki są ciekawe, całkiem dobre jakościowo, a co najważniejsze nie musisz od razu wydawać fortuny, by je dostać…

Zara przygotowała dla klientów  niespodziankę. Nigdy wcześniej,  zakupy nie były tak łatwe, szybkie i przyjemne

Na te zmiany czekaliśmy. Jedna z najbardziej popularnych sieciówek planuje udoskonalić system obsługi klientów. Zara chce, aby nasze zakupy stały się o wiele szybsze i przyjemniejsze. Jesteś ciekawa, co dokładnie mają w planach?

Chyba każda z nas miała kiedyś okazję robić zakupy w Zarze. Ubrania z sieciwóki są ciekawe, całkiem dobre jakościowo, a co najważniejsze nie musisz od razu wydawać fortuny,  by je dostać.  Marka po raz kolejny postanowiła wyjść naprzeciw klientom, i oprócz powiększenia asortymentu sklepu o ubrania w rozmiarze XXL, wprowadzi zmiany, które powinny zmniejszy kolejki do przymierzali, kas, a także usprawnić same zakupy.

 

Ekrany LCD w przymierzalniach i na sklepie

 

Za chwilę w Zarze rozpocznie się letnia wyprzedaż. Przypomnijcie sobie,  jak to zazwyczaj wygląda, niesamowicie długie kolejki, porozrzucane ubrania, nie można niczego znaleźć. Wszystko wskazuje, że zmieni się to na lepsze … Hiszpańska sieciówka postanowiła zamontować specjalne ekrany LCD, które znajdą się zarówno w przymierzalniach, jak i w środku sklepu. Za ich pośrednictwem będziemy mogli sprawdzić dostępność towaru, a jeśli będziemy już w przymierzalni, i wybrany przez nas rozmiar okaże się nietrafiony, będziemy mogli poprosić konsultanta, by przyniósł nam właściwy rozmiar. Cz to nie jest dobre rozwiązanie? Ekran udzieli nam również informacji, czy w sklepie znajduje się poszukiwany przez nas rozmiar. Koniec z traceniem czasu na przerzucanie sterty ubrań.

 

Zmora wyprzedaży : kolejka do kasy

 

Gdy już podjęliśmy decyzję, czas udać się w stronę kasy. Jesteś 20 w kolejce? Nie będziesz już więcej musiała wzdychać i  marudzić, że musisz aż tyle czekać. Już niebawem w Zarze  pojawią się specjalne  maszyny, w których będziesz mogła sprawnie i szybko zapłacić za zakupy przy użyciu karty. Szybkie, łatwe i sprawne zakupy. My już jesteśmy na TAK!

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *