SZUKAJ
Kultura
0

Znamy dokładną datę premiery nowego Z archiwum X

Jakiś czas temu stacja Fox potwierdziła, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć zupełnie nowe odcinki kultowego serialu z Z archiwum X, a teraz znamy już dokładną datę rozpoczęcia emisji najnowszej serii przygód dwójki najsłynniejszych agentów FBI…

Znamy dokładną datę  premiery nowego Z archiwum X

Jakiś czas temu stacja Fox potwierdziła, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć zupełnie nowe odcinki kultowego serialu z Z archiwum X, a teraz znamy już dokładną datę rozpoczęcia emisji najnowszej serii przygód dwójki najsłynniejszych agentów FBI.

24 stycznia przyszłego roku odbędzie się premiera pierwszego odcinka 10 sezonu. Wszystko wskazuje na to, że stacja chce zadbać o jak największą oglądalność i zgromadzić przed odbiornikami rekordową liczbę widzów, przebijając być może nawet Grę o tron. W tym celu pierwszy odcinek zostanie wyemitowany zaraz po meczu  o mistrzostwo NFC – a więc faktycznym półfinale rozgrywek futbolowej ligi NFL.

Na kolejny odcinek nie będziemy musieli czekać zbyt długo, ponieważ pojawi się on w TV już kolejnego dnia, w poniedziałek 25 stycznia. Pozostałe epizody serii emitowane w poniedziałek w czterech kolejnych tygodniach. Tak jak pisaliśmy poprzednio, w serialu zobaczymy oczywiście Davida Duchovnego, Gillian Anderson i Mitcha Pillegiego. To prawdopodobnie nie wszyscy aktorzy, który rozpoznamy. Za całość odpowiada oczywiście Chris Carte.

Źródło: Fox

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!