SZUKAJ
Kultura
0

Zobacz zwiastun do filmu „Piękna i Bestia”. Emma Watson jako baśniowa Bella!

Nie tylko dzieci uwielbiają baśnie, dorośli również. Na dużym ekranie mogliśmy już podziwiać takie produkcje jak: Alicja w Krainie Czarów”, „Kopciuszek”, „Czarownica”, „Królewna Śnieżka”…

Zobacz zwiastun do filmu „Piękna i Bestia”. Emma Watson jako baśniowa  Bella!

Nie tylko dzieci uwielbiają baśnie, dorośli również.  Na  dużym ekranie mogliśmy już podziwiać takie  produkcje jak: Alicja w Krainie Czarów”, „Kopciuszek”,  „Czarownica”,  „Królewna Śnieżka”.   Okazuje się, że już niebawem dołączy do nich słynna bajka Disneya „Piękna i Bestia”. Po miesiącach oczekiwać w Internecie pojawił się pierwszy zwiastun, który daje kres wszystkim plotkom.  Baśniową Belle zagra piękna Emma Watson. Na ekranie towarzyszyć jej będą Ewan McGregor (Lumiere), Luke Evans (Gaston), Ian McKellen, Emma Thompson, Stanley Tucci oraz Kevin Kline. Bestię natomiast zagra Dan Stevens. Na  pewno znacie go z takich produkcji jak „Downton Abbey”, „Piąta władza”, „Gość”, czy „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”.

 

Reżyserem „Pięknej i Bestii” jest sam Bill Condon, laureat Oscara  za scenariusz do filmu „Bogowie i potwory”.   Wyreżyserował również inne światowe produkcje, takie jak chociażby: „Dreamgirls”, „Saga Zmierzch: Przed świtem, cz. 1 i 2”, „Kinsey”, „Piąta władza”. „Piękna i Bestia” oparta będzie na musicalu z 1991 roku.  Nie wiemy jak bardzo ta historia będzie różnić się od tej, którą już dobrze znamy. Emma Watson zdradziła jednak, że po raz pierwszy przyszło jej śpiewać w filmie. Jak sobie poradziła? Wszystkiego dowiemy się w dniu premiery, która przewidziana jest na 17 marca 2017 roku. My już nie możemy się doczekać. Zobaczcie pierwszy zwiastun!

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *