SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Zrób miejsce dla jesiennej garderoby: domowe DIY czas zacząć

Powietrze na zewnątrz jest coraz chłodniejsze, w związku z tym istnieje duża szansa, że już jesteś po reorganizacji swojej jesiennej garderoby. Bezrękawniki poszły w odstawkę, a zastąpiły je grube swetry. Nawet jeśli masz to za sobą, to …

Zrób miejsce dla jesiennej garderoby: domowe DIY czas zacząć

Powietrze na zewnątrz jest coraz chłodniejsze, w związku z tym istnieje duża szansa, że już jesteś po reorganizacji swojej jesiennej garderoby. Bezrękawniki poszły w odstawkę, a zastąpiły je grube swetry. Nawet jeśli masz to za sobą, to inteligentna strategia przechowywania ubrań, opierająca się na tym, co możesz zrobić sama w domu, może znacznie ułatwić Ci dopasowywanie odzieży, do konkretnego sezonu. Nasze triki przydadzą Ci się również w kolejnych porach roku. Tym bardziej jeśli Twoje mieszkanie jest małe. Jesteś gotowa na domowe DIY ?

1.

Odzieżowe regały

Brak szafy to nie problem. Wolnostojąca garderoba to idealne rozwiązanie. Wieszaj w niej ubrania, po które sięgasz najczęściej. Możesz  zamontować ją w każdym miejscu, a Twoja ubrania na tle całego pomieszczenia będą wyglądać iście designersko.

Fot: Apartmenttherapy

2.

Dodatkowe miejsce w szafie

Ponownie zajrzyj do swojej szafy i przemyśl jak maksymalnie zagospodarować jej wnętrze. Być może dodatkowe pułki to coś, czego potrzebujesz.

Fot: Apartmenttherapy.

3.

Ukryj przechowywane ubrania

Jeśli Twoja szafa jest niewielka poszukaj innych obszarów w domu, które możesz wykorzystać jako przechowalnię na sezonową odzież. Skrzynie, pudełka, ukryte schowki… wiemy, że na pewno je masz.

Fot: Apartmenttherapy.

4.

Zbuduj nową garderobę

Czasami by uzyskać zamierzony efekt musisz  zbudować nowy mebel od podstaw, bądź zmodyfikować już istniejący.

Fot: Apartmenttherapy

Fot: Apartmenttherapy

5.

Użyj tego, co już masz

W małych pomieszczeniach liczą się meble wielofunkcyjne, takie, które możesz wykorzystać na różne sposoby. Rozejrzyj się wokół i zobacz, co już jest w Twoim domu, i rozwiązać dwa problemy za jednym razem.

Fot: Apartmenttherapy

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *