SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Zrób portret swoim Chuck’om i współtwórz galerię portretów Made by you

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o kampanii Converse “Made by you”. W sezonie wiosna-lato 2015 marka Converse dziękuje swoim fanom i zaprasza do wspólnego celebrowania kultowych sneakerse’ów Chuck Taylor All Star…

Zrób portret swoim Chuck’om i współtwórz galerię portretów Made by you

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o kampanii Converse “Made by you”. W sezonie wiosna-lato 2015 marka Converse dziękuje swoim fanom i zaprasza do wspólnego celebrowania kultowych sneakerse’ów Chuck Taylor All Star, które od prawie 100 lat są symbolem kreatywności i nieograniczonego wyrażania siebie. Od 2 marca br. w przestrzeni miejskiej, punktach sprzedaży, w kinach czy na platformach internetowych można oglądać galerię portretów Chuck’ów z całego świata będącą częścią globalnej kampanii “Made by you”. W kwietniu i maju, w ramach polskiej trasy mobilnego studia portretowego Converse, możesz wykonać podobny portret swoim ukochanym Chuck’om.

Tej wiosny w wybranych miastach Polski pojawią się mobilne studia portretowe Converse Made by you. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by podzielić się z innymi historią swojego życia zapisaną na Twoich Chuck’ach. Każde przetarcie, przybrudzenie, nit czy rysunek to wspomnienie i zapis osobistych przeżyć, dzięki którym każda para sneakersów jest niepowtarzalna. Zapoznaj się z trasą mobilnego studio Converse, załóż (lub przynieś ze sobą) swoje ulubione Chuck’i – niezależnie od ich kondycji i zapachu – i odwiedź mobilne studio. Ekipa Converse wykona jedyny w swoim rodzaju portret Chuck’ów Made by you.

Zaprzyjaźnionych artystów i ekipę Converse będzie można spotkać w miastach na terenie Polski. Aby dołączyć do akcji wystarczy śledzić trasę trucka na www.converse.pl i pojawić się w jednej z lokalizacji na jego drodze. Na miejscu, swoje sneakersy będzie można oddać w ręce tatuatora Doriana Lehmanna lub ozdobić je samodzielnie.

Pierwsza odsłona projektu odbędzie się w Warszawie już 11 kwietnia w Barberian Academy and Barber Shop przy ul. Emilii Plater. Portret Chucków Made by you będziesz mógł zdobyć w godz. 15 – 20. Aby zasięgnąć więcej informacji zajrzyjcie na stronę producenta.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!