SZUKAJ
Kultura
0

Zwiastun do Beyoncé „Lemonade”. Tajemniczy projekt wokalistki już niedługo w HBO

Beyoncé znów intryguje i wzbudza ciekawość wśród swoich fanów. Gwiazda opublikowała spot do „Lemonade”, tajemniczego projektu, którego premierę będziemy mogli zobaczyć na kanale HBO pod koniec kwietnia…

Zwiastun do Beyoncé „Lemonade”. Tajemniczy  projekt wokalistki już niedługo w HBO

Beyoncé  znów intryguje i wzbudza ciekawość wśród swoich fanów. Gwiazda opublikowała spot do „Lemonade”, tajemniczego projektu, którego premierę będziemy mogli zobaczyć na kanale HBO pod koniec kwietnia. W chwili obecnej wokół niego narasta więcej pytań, niż odpowiedzi. Nie wiemy, czy to będzie zapowiedź nowej płyty, klipu, singla, bądź dokumentu telewizyjnego. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane dopiero 23 kwietnia o godzinie 21 czasu wschodniego  (4  w nocy czasu polskiego). Beyoncé słynie z projektów, które nie tylko zaskakują branże muzyczną, ale i przemysł odzieżowy, oraz  przede wszystkich  fanów wokalistki. Oficjalna nazwa projektu „Lemonade„,to exclusive world premiere event. Do sieci trafiły dwa spoty promujące to wydarzenie, poniżej możecie zobaczyć ten dłuższy.

To nie pierwszy raz, gdy wokalista utrzymuje wszystkich w niepewności. Jej poprzednia płyta, „Beyoncé” pojawiła się w sprzedaży bez żadnej wcześniejszej promocji, która zdradzałby jej nadejście. Mało tego, do  każdej piosenki z płyty został nagrany teledysk. Jak będzie tym razem dowiem się już niebawem. Zobaczcie zwiastun  do „Lemonade„.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *